SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 535 228 007

Premia wakacyjna

Bonus za przedłużenie pobytu Premia ta dotyczy wszystkich opiekunek, które są obecnie na zleceniu i mają zaplanowany powrót do Polski maksymalnie do 31.07. W momencie kiedy przedłużają swój pobyt, otrzymują wakacyjny bonus. Ile dodatkowo mogą otrzymać: pobyt przedłużony o równy miesiąc  – 50 euro pobyt przedłużony o pełne 2 miesiące – 100 euro Przy czym, każda zainteresowana osoba powinna, potwierdzić decyzję o przedłużeniu pobytu najpóźniej do końca czerwca. Tego typu premiowanie może zostać przedłużone, w zależności od aktywności i zainteresowania - informacje będą aktualizowane na bieżąco. Polecenia Istnieje możliwość otrzymania specjalnych nagród za polecanie osób chętnych do pracy: poleć 2 opiekunki, które wyjadą od 1.07 do 31.08 dostaniesz zegarek. poleć 4 opiekunki w tym czasie dostaniesz małe agd, przy czym należy pamiętać, że polecenia całoroczne łączą się (co oznacza, że wakacyjne zostają połączone z pozostałymi, więcej szczegółów na temat poleceń można znaleźć na stronie - konkurs "polecaj i wygrywaj") Bardzo istotne jest to, aby każda polecona osoba powołała się na opiekunkę, która ją poleca i podała jej imię i nazwisko. Tylko w ten sposób będziemy mogli policzyć liczbę zrealizowanych poleceń! Wszystkie BONUSY mogą zostać połączone! Każda opiekunka powinna wiedzieć, że wszystkie powyższe bonusy łączą się, co oznacza, że można skorzystać z kilku a nich.  Dodatkowo wszystkie osoby, które przedłużą zlecenia do końca roku otrzymają telewizor lub bon do sklepu Biedronka.

Podczas wakacji pojawia się dużo więcej ofert pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Skąd bierze się taki trend? Z prostego powodu. Zarówno niemieckie rodziny, jak i stałe opiekunki chcą skorzystać z możliwości odpoczynku czy wyjazdu na urlop. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych Opiekunek specjalną ofertę premii wakacyjnej. Dotyczy ona dłuższych pobytów na zleceniach.

Jeśli szukasz pracy w wakacje, zdecyduj się na wyjazd z naszą firmą! Nie tylko podszkolisz język, ale otrzymasz atrakcyjną premię. Praca w opiece daje wiele możliwości rozwoju – sprawdź sama! Oprócz tego możesz otrzymać dodatkowe pieniądze, zobaczyć zupełnie nowe miejsca i poznać nowych ludzi.

PREMIA WAKACYJNA:

W okresie wakacyjnym, czyli od 1.07 do 31.08, każda Opiekunka otrzymuje dodatkowe 150€ netto za miesiąc. Premia naliczana jest proporcjonalnie do dni przepracowanych w danym miesiącu. Za pracę w wakacje możesz łącznie otrzymać do 300€ netto!