SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 535 228 007

Bezpieczeństwo naszych opiekunek jest najważniejsze

Uruchomiliśmy nowy program Veritas – dostarczamy naszym opiekunkom testy antygenowe do wykrywania infekcji koronawirusem

Cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo współpracujących z nami opiekunek udostępniliśmy program, który pozwoli na wykonanie diagnostycznych testów antygenowych. Pomagają one szybko rozpoznać zakażenie koronawirusem. Dzięki temu każda zainteresowana opiekunka dowie się, czy choruje w trakcie wykonywania testu.

Test antygenowy Novel Coronavirus działa w oparciu o próbki wymazu z nosa albo nosogardzieli. Wynik jest dostępny już po 15-30 minutach, w odróżnieniu od badania PCR, gdzie na rezultat trzeba czekać około 24 godziny.

Zgodnie z prawem test na obecność koronawirusa jest wymagany przed wjazdem do Niemiec. Dlatego wszystkie opiekunki wyjeżdżające z Veritas otrzymują możliwość jego wykonania dzień przed lub w dniu wyjazdu. Test jest opłacony przez nas, więc opiekunka nie musi martwić się żadnymi kosztami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących testu zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy również specjalny e-mail: koronawirus@grupa-veritas.pl.


Zobacz lub pobierz instrukcję w PDF

 

Test na Koronawirusa - instrukcja użycia

 

W skład zestawu wchodzą:

Urządzenie testowe

Patyczek

Próbówka z płynem