SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Zagrajmy Razem dla Przylądka Nadziei

W czasie trwania epidemii koronawirusa nie możemy zapominać o niesieniu pomocy potrzebującym dzieciom. Dlatego Grupa Veritas razem z Fundacją Veritas oraz Fundacją Na Ratunek już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 organizuje koncert online – z którego zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych na raka w Klinice Przylądek Nadziei.

dziecko

Wsparcie Kliniki Przylądka Nadziei 

Co roku w Przylądku Nadziei leczy się ponad 2000 dzieci, które przyjeżdżają do Wrocławia z całej Polski. Obecnie w klinice przebywa około 60 małych wojowników, którzy dzielnie stawiają czoła chorobie nowotworowej. Z uwagi na obecną sytuację, dzieci nadal nie mogą opuszczać sal. Dlatego cała kadra pracownicza Przylądka Nadziei robi wszystko, co w ich mocy, aby bezpiecznie pomagać maluchom i ich rodzicom.

W tych wyjątkowych okolicznościach, personel oraz wiele osób związanych z działalnością fundacji, stara się zachować bezpieczeństwo oraz kontynuować swoją działalność. Aby urozmaicić im czas spędzony w klinice oraz wesprzeć finansowo ich działania – Grupa Veritas, Fundacja Veritas oraz Fundacja Na Ratunek postanowili pomóc.

charytatywność

Gramy dla Przylądka 

Projekt #GramyDlaPrzylądka powstał w celu zebrania funduszy na rzecz Kliniki Przylądek Nadziei. Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na zakup profesjonalnych środków ochrony osobistej dla fundacji oraz kliniki. Koncert organizowany jest w sobotni wieczór o godzinie 19.00. Podczas jego emisji będzie można dokonywać wpłaty, która z pewnością przyda się pacjentom oraz personelowi kliniki.

W tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpi m.in.: Alicja Janosz, Bartosz Wrona, Ewa Farna, Kasia Popowska, Magda Steczkowska, Magda Bereda, Michał Sobierajski, Hubert Jabłoński, Magda Femme, Natalia Lesz, Jakub Zaborski, Michał Grobelny, Kasia Moś, Iwona Węgrowska, Aleksandra Nizio, AniKa Dąbrowska oraz zespół Agnes Band.

fundacja

 

Zapraszamy  do dokonywania wpłat przez nasz profil na stronie siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/gramydlaprzyladka

Koncert będzie można obejrzeć na fanpage Grupy Veritas, który można znaleźć tutaj: www.facebook.com/opiekaveritas/

Dodatkowo Firma Veritas Group, jako organizator koncertu przekaże 1 zł za każdą osobę, która będzie oglądać koncert online.

szczęśliwy chłopiec

 

Warto pomagać w tak niepewnych czasach – zagrajmy Razem dla Przylądka już 9 maja o 19:00!