SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Konsolidacja marek MyCare, Veritas i Pflegehelden

W styczniu 2020 roku firma My Care została wcielona do kolektywu powiązanych ze sobą spółek — Veritas Group. Konsolidacja marek jest konsekwencją rozwoju grupy Veritas i bardzo korzystnie wpływa na realizowanie wszelkich usług związanych z jej działalnością.

Jest to pozytywna oraz naturalna kontynuacja poszerzania działalności firmy, która umacniania jej pozycję na rynku. Połączenie spółek nie oznacza redukcji usług, wręcz przeciwnie. Gwarantuje ujednolicenie świadczonych działań oraz poszerza możliwości rozwoju firmy. Jest efektem pojawienia się większego zapotrzebowania na naszą ofertę.

Dzięki fuzji możemy kontynuować działalność dotychczas realizowaną przez firmę MyCare i zadbać o osoby, które z firmą współpracowały. Zapewniamy, że zabieg ten nie utrudni, organizacji pracy opiekunek oraz naszej wymiany informacji. Ujednolici on natomiast proces, związany z rekrutacją i realizacją poszczególnych działań.

Zalety konsolidacji marek:

Sprawna administracja

jako jedna większa firma wszelkie sprawy związane z administracją oraz organizacją pracy naszych opiekunek przechodzą przez jeden bardziej rozbudowany dział.

LEPSZY PRZEPŁYW INFORMACJI

dzięki konsolidacji, wszelkie informacje związane z działalnością poszczególnych spółek gromadzone są w przejrzysty sposób w jednym miejscu. Pracownicy konsultują się ze sobą i razem współpracują na wielu szczeblach.

WSPÓŁPRACA POMIĘDZY ODDZIAŁAMI

poszczególne działy oraz pododdziały współpracują ze sobą, po to, aby w sprawny sposób wspierać osoby wyjeżdżające z naszą firmą.

WIĘCEJ PRACOWNIKÓW

połączenie się firm oznacza współpracę oraz konsolidację poszczególnych działów w firmie, co znacznie usprawnia realizowanie poszczególnych zadań. Połączone działy to większa ilość współpracujących ze sobą specjalistów.

WYMIANA DOŚWIADCZENIA

pracownicy poszczególnych działów mogą wymieniać się swoim doświadczeniem oraz wiedzą..

JAKOŚĆ USŁUG

wszelkie aspekty związane z fuzją powodują, że nasze usługi jeszcze bardziej zyskują na jakości.

Veritas Group poszerza zakres swoich działań – dzięki czemu, pomaga znaleźć prace odpowiednią do indywidualnych potrzeb osób zainteresowanych naszymi usługami. Pracownicy firmy MyCare w połączeniu z kadrą ekipy Veritas dokładają wszelkich starań, aby pogłębiać swoją wiedzę oraz doświadczenie – a wszystko po to, by wspierać osoby, które się do nas zgłaszają.