SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Kontakt

ADRES NASZEJ SIEDZIBY:

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

ul. Skarbowców 23a
53-025 Wrocław

tel.: 71 75 88 150

wypełnij formularz i wyjedź z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Rozwiń

ODDZIAŁ W ZGORZELCU


Zgorzelec@veritas-opieka.pl

tel.: 75 612 40 05
tel.: 534 269 240

ul. Konarskiego 4D,
59-900 Zgorzelec

ODDZIAŁ W OPOLU


Opole@veritas-opieka.pl

tel.: 537 982 350

ul. Oleska 7
45-042 Opole

ODDZIAŁ W ŁODZI


Lodz@veritas-opieka.pl

tel.: 530 584 653

ul. Łagiewnicka 54/56
91-463 Łódź

ODDZIAŁ W LUBLINIE


Lublin@veritas-opieka.pl

tel.: 537 982 671

ul. Głęboka 11
20-410 Lublin

ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU


Białystok@veritas-opieka.pl

tel.: 533 871 588


ul. Cieszyńska 3A lok 601

ODDZIAŁ W KIELCACH


Kielce@veritas-opieka.pl

tel.: 533 871 588

ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE


ZielonaGora@veritas-opieka.pl

tel.: 534 066 199
tel.: 68 410 40 63

ul. Drzewna 28,
65-060 Zielona Góra

ODDZIAŁ W RYBNIKU


Rybnik@veritas-opieka.pl

tel.: 530 177 037

ul. Skłodowskiej 7 lok 203
44-200 Rybnik

ODDZIAŁ W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM


Stargard@veritas-opieka.pl

tel.: 530 763 141

tel.: 536 725 261

ul. Czarnieckiego 30/31 pok.12,
73-110 Stargard Szczeciński

ODDZIAŁ W OLSZTYNIE


Olsztyn@veritas-opieka.pl

tel.: 530 751 997

ul. Tarasa Szewczenki 7 lok. 14,
10-001 Olsztyn

ODDZIAŁ W TORUNIU


Torun@veritas-opieka.pl

tel.: 733 565 465
tel.: 535 228 047

ul. Rejtana 2-4,
87-100 Toruń

Oddział Rzeszów


rzeszow@veritas-opieka.pl

tel.: 537 982 871

ul.Rejtana 53a/237
CH RESPAN,
35-030 Rzeszów

Oddział Tarnów


tarnow@veritas-opieka.pl

tel.: 570 535 427

ul. Bema 5/21 ,
33-100 Tarnów

Oddział Kłodzko


klodzko@veritas-opieka.pl

tel.: 533 405 510
Kłodzko

Oddział Radom


radom@veritas-opieka.pl

tel.: 536 881 821

Wernera 10b ,
26-601 Radom

Oddział Częstochowa


czestochowa@veritas-opieka.pl

tel.: 570 662 058

Aleja Amii Krajowej 1/3 lok. 126 ,
42-202 Częstochowa

Oddział Płock


plock@veritas-opieka.pl

tel.: 664 320 488

Królewiecka 14 lokal 2.1 II piętro ,
09-400 Płock

Oddział Wałbrzych


walbrzych@veritas-opieka.pl

tel.: 574 006 985

Długa 6 ,
58-309 Wałbrzych

Oddział Drezdenko


drezdenko@veritas-opieka.pl

tel.: 574 629 363

ul. Ogrodowa 2 ,
66-530 Drezdenko

Oddział Gdańsk


gdansk@veritas-opieka.pl

tel.: 534 654 196

ul. Jana Heweliusza 11/7A ,
80-890 Gdańsk

Oddział Słupsk


slupsk@veritas-opieka.pl

tel.: 530 719 123

ul. Sienkiewicza 5 ,
76-200, Słupsk

Nasze oddziały

ODDZIAŁ W ZGORZELCU

ul. Konarskiego 4D

zgorzelec@veritas-opieka.pl

Oddział w Płocku

ul. Królewiecka 14 lokal 2.1 II piętro

plock@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W RYBNIKU

ul. Skłodowskiej 7/212

Rybnik@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

ul. Cieszyńska 3A lok 601

bialystok@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W OLSZTYNIE

ul. Kościuszki 13

olsztyn@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W ŁODZI

ul. Łagiewnicka 54/56

lodz@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W STARGARDZIE

ul. Czarnieckiego 30/31 pok.12

stargard@veritas-opieka.pl

Oddział Kędzierzyn-Koźle

ul. Kozielska 67/2

kedzierzyn-kozle@veritas-opieka.pl

Oddział Gdańsk

ul. Jana Heweliusza 11/7A

gdansk@veritas-opieka.pl

Oddział Rzeszów

ul.Rejtana 53a/237 CH RESPAN

rzeszow@veritas-opieka.pl

Oddział Kłodzko

plac Wolności 1

klodzko@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W DREZDENKU

ul. Ogrodowa 2

drezdenko@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W CZĘSTOCHOWIE

Aleja Amii Krajowej 1/3 lok. 126

czestochowa@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W WAŁBRZYCHU

ul. Długa 6, 1 piętro, lokal 6

walbrzych@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W SŁUPSKU

ul. Sienkiewicza 5

slupsk@veritas-opieka.pl

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne oferty
  • Całodobowe wsparcie koordynatora
  • Jasne i przejrzyste umowy
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek