SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych – Durlangen

1415 € / miesiąc Nr: 39
  • calendar Wyiazd: 05.06.2018
  • Miejsce pracy: 73568 Durlangen
  • Długość kontraktu: 8 tygodni
  • Osoba potrzebująca opieki: kobieta

Podopieczny

Do opieki: Kobieta 81 lat, 75 kg, poruszająca się z rollatorem.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Opiekunka do opieki nad starszą panią w wieku 81 lat i o wadze 75 kg. Pani porusza się za pomocą rollatora. Podopieczna cierpi na demencję, cukrzycę i inkontynencję. Ma również półpasiec.
    Na miejscu nie ma dźwigania.
  • Obowiązki: Prowadzenie domu, pomoc w codziennych czynnościach – ubieranie/rozbieranie, higiena, pomoc w toalecie, w kąpaniu. Gotowanie, przygotowywanie posiłków.
  • Wstawianie w nocy: Tak, maksymalnie raz w nocy.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Nie
  • Warunki mieszkaniowe: Pokój, w domu jest dostęp do internetu.
  • Dodatkowe informacje: W pobliżu zamieszkuje syn i pomaga w robieniu zakupów.
    Dla starszej pani bardzo ważne jest gotowanie i pomoc w prowadzeniu domu.
    Wskazane jest, by opiekunka miała doświadczenie w opiece nad osobami z demencją.

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek