Szukasz pracy? Zadzwoń: 071 75 88 150 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych - Handewitt

1465 € / miesiąc Nr: 2
  • calendar Wyiazd: 14.03.2018
  • Miejsce pracy: Handewitt
  • Długość kontraktu: 2 miesiące
  • Osoba potrzebująca opieki: mężczyzna

Podopieczny

Do opieki: samotny mężczyzna 91 lat, waży 75 kg. Pan jest osobą poruszająca się z rollatorem, cierpi na demencję oraz ma problemy z układem krążenia.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Do opieki: samotny mężczyzna 91 lat, waży 75 kg. Pan jest osobą poruszająca się z rollatorem, cierpi na demencję oraz ma problemy z układem krążenia.
  • Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego oraz dbanie o higienę ciała podopiecznego, pomoc w codziennych czynnościach.
  • Wstawianie w nocy: 2, 3 razy w nocy.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
  • Warunki mieszkaniowe: Pokój z łazienką i internetem.
  • Dodatkowe informacje: PD przychodzi 2 x dzień.

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek