SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 535 228 007

Veritas wspólnie z Instytutem Opieki wprowadza normę DIN

Podnoś swoje kwalifikacje razem z Veritas i Instytutem Opieki!

Jako pierwsi w Polsce oferujemy przydatne kursy zawodowe dla opiekunek i opiekunów osób starszych zgodne z normą DIN SPEC 33454. To szansa, z której warto skorzystać. Dlaczego – wyjaśniamy poniżej.

Po co opiekunowi i opiekunce szkolenie zgodne z normą DIN?

Wspomniana wcześniej norma DIN zakłada, że każdy pracownik branży opiekuńczej powinien m.in. posiadać specjalistyczną wiedzę z zakresu opieki nad seniorami, odpowiednie kompetencje językowe oraz niezbędną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej – potwierdzoną certyfikatem. Być może już niedługo tylko po spełnieniu powyższych wymagań będzie można pracować w Niemczech na stanowisku opiekuna osób starszych. Warto też wspomnieć, że nie jest to tylko opcja – trwają już rozmowy i konsultacje społeczne na temat powszechnego wprowadzenia powyższych regulacji. Wejście w życie nowych przepisów może być więc jedynie kwestią czasu. Zatem, jeśli planujesz wyjazd do pracy w branży opieki w Niemczech, warto mieć na uwadze nowe regulacje.

Coraz częściej zdarza się, że rodziny seniorów pytają, czy opiekunki i opiekunowie są przeszkoleni zgodnie z normą DIN. Szkolenia te bowiem są dla nich gwarancją, że ich bliski otrzyma opiekę najwyższej jakości. Bliscy podopiecznych są spokojniejsi, jeśli zatrudniony opiekun korzystał z kursów zgodnych z normą DIN.

Wprowadzenie nowej normy DIN jest dla opiekunek szansą na podniesienie kwalifikacji. Dostępne u nas szkolenia poszerzą Twoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz codziennej opieki domowej nad seniorem. Przygotowaliśmy także kurs języka niemieckiego dla opiekunów, dzięki któremu lepiej przyswoisz sobie obce słówka i zwroty. Podnoszenie kwalifikacji to jednak nie wszystko. Ukończenie szkoleń i otrzymanie certyfikatu umożliwi Ci dostęp do szerszej gamy ofert pracy.

Współpracujesz z nami jako opiekunka osób starszych?

Możesz skorzystać z kursów
za darmo!

Zadzwoń pod numer

71 75 88 132

i dowiedz się, jak uzyskać dostęp do platformy oferującej szkolenia podnoszące kwalifikacje zgodnie z normą DIN.

Chcesz mieć darmowy dostęp
do kursów doszkalających?

Veritas oferuje taką opcję swoim opiekunkom.

Skontaktuj się z nami pod numerem:

71 75 88 130

i poznaj szczegóły współpracy.

Możesz także skorzystać z oferowanych kursów odpłatnie pod adresem:

kursy.instytutopieki.eu

Tutaj możesz wykupić dostęp do platformy edukacyjnej i kursów dla opiekunów osób starszych zgodnych z normą DIN. Podnieś swoje kwalifikacje i otrzymuj atrakcyjne oferty pracy w opiece!

Chcesz otrzymać za darmo dostęp do kursów?
Zostaw numer, oddzwonimy.