SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Prezentacja rekruterów: Kłodzko

Prezentacja rekruterów: Kłodzko

07 Cze 2022

Dziś przedstawiamy Wam nasz zespół z Kłodzka, z siedzibą w Międzylesiu. Podczas sprzyjającej aury pogodowej, dziewczyny wybrały się na dziedziniec Zamku. Podczas zwiedzania malowniczej Kotliny Kłodzkiej, zapraszamy do naszego biura, gdzie spotkacie:

  • Kinga Tłustochowicz- z firmą Veritas związana od 5 lat. Obecnie kierownik oddziału. Czas wolny spędza z rodziną, swoje baterie ładuje podczas pieszych wycieczek z czworonogiem. Sympatyczka zdrowej kuchni. Absolwentka filologii germańskiej i administracji.
  • Ewa Ratuszniak-Gładysz- w firmie Veritas od lat 3 na stanowisku specjalista ds. rekrutacji. Pasjonatka kanzashi i rękodzieła, mody i urody. W wolnym czasie zdobywa góry. Miłośniczka kinematografii i kuchni włoskiej.
  • Agnieszka Mizerska- z firmą Veritas związana od lat 3 na stanowisku specjalista ds. rekrutacji. Czas wolny uwielbia spędzać ze swoimi dziećmi podczas wspólnych wycieczek pieszych i rowerowych. Fanka motoryzacji, szybkiej jazdy, zawzięta kucharka poszukująca nowych ścieżek kulinarnych.
  • Joanna Szłapa- w firmie Veritas od 2 lat, na stanowisku asystent ds. rekrutacji. Absolwentka kierunku zarządzanie. Perfekcyjna pani domu, uwielbia ciepło domowego ogniska. Pasjonatka krawiectwa, rękodzieła, ogrodnictwa. Chwile relaksu przynosi jej kojąca muzyka przy filiżance dobrej kawy.