Opieka Niemcy oferty pracy - 2000 euro netto/m-c, 26931 Elsfleth

2000 euro netto/m-c Nr: OL8467
  • calendar Wyjazd: 12.04.2023
    pracy:
    Elsfleth
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Poszukujemy opiekunki do Pana (69 lat, 70 kg) poruszającego się na wózku po udarze i chorującego na cukrzycę. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 2000 euro netto miesięcznie.

Na zleceniu trzeba dużo jeździć samochodem, więc niezbędne jest prawo jazdy. Autem opiekunka lub opiekun będzie jeździć na zakupy, trzeba też zawozić podopiecznego na dializy, które odbywają się przedpołudniami trzy razy w tygodniu (opiekunka ma wtedy czas dla siebie). Pacjent ma sprawny umysł, ale lewa strona ciała jest sparaliżowana po udarze. Nie trzeba dźwigać, jedynie wspierać przy przesiadaniu się z wózka na fotel. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst, by umyć i ubrać pacjenta. Dwa razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Opiekunka powinna gotować według ściśle ustalonych przepisów ze względu na chorobę seniora.

Warunki mieszkalne: Dom w małej miejscowości. Na zakupy jeździ się autem. Do dyspozycji pokój. Łazienka jest wspólna. Jest Internet i TV.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Komunikatywny (mittelle)
  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana (69 lat, 70 kg) poruszającego się na wózku po udarze i chorującego na cukrzycę. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 2000 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: Dom w małej miejscowości. Na zakupy jeździ się autem. Do dyspozycji pokój. Łazienka jest wspólna. Jest Internet i TV.
Dodatkowe informacje: W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego.