Opieka seniora w Niemczech - 2010 euro netto/m-c, 35619 Braunfels-Bonbaden

2010 euro netto/m-c Nr: OH9273
  • calendar Wyjazd: 11.04.2023
    pracy:
    Braunfels-Bonbaden
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana (87 lat, 66 kg) poruszającego się z pomocą wózka, chorującego na demencję, problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję oraz chorobę Parkinsona. Wynagrodzenie: 2010 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Pacjent nie ma rodziny. Zakupy robi opiekunka, może je robić wspólnie z sąsiadką. Preferowana opiekunka, nie opiekun, powinna też być zaszczepiona i niepaląca, ale w ostateczności można palić na zewnątrz. Niedawno senior miał operowaną kość udową, ma odleżyny na pięcie (rana jest leczona przez pielęgniarki z Pflegedienst). Na miejscu jest materac przeciwodleżynowy. Pflegedienst przychodzi codziennie rano, by wykonać podstawowe czynności pielęgniarskie i raz w tygodniu, by zapewnić kompleksową opiekę.

Warunki mieszkalne: wioska, dom, 1 pokój, sklepy daleko, wspólna łazienka i wc, TV, internet

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana (87 lat, 66 kg) poruszającego się z pomocą wózka, chorującego na demencję, problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję oraz chorobę Parkinsona. Wynagrodzenie: 2010 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Klasa niepełnosprawności: 5
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Tak
Warunki mieszkaniowe: wioska, dom, 1 pokój, sklepy daleko, wspólna łazienka i wc, TV, internet