SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Opiekunka Niemcy - 83-letnia seniorka z demencją, 49809 Lingen

1940 euro netto/m-c Nr: SE2689
  • calendar Wyjazd: 05.05.2023
  • Miejsce
    pracy:
    Lingen
  • Długość
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki do Pani (83 lata, 60 kg) poruszającej się na wózku, chorującej na demencję, inkontynencję i schorzenia układu sercowo-krążeniowego. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1940 euro netto miesięcznie.

Rodzina mieszka w pobliżu i odwiedza seniorkę kilka razy w tygodniu, pomaga też w zakupach. Seniorka ma problemy z kolanami i ciśnieniem, oprócz tego demencję, ale pomimo tego jest kochana i miła, bardzo spokojna. Lubi leżeć w łóżku, jest trochę melancholijna. Niezbyt lubi się kąpać, ale da się z nią negocjować. Odwiedza ją wiele osób - brat, przyjaciółka, sąsiad i córka, z którą podopieczna nie ma najlepszych stosunków. Czasem zdarza się pół dnia wolnego. Na zleceniu dostępny wózek elektryczny oraz normalny na spacery na seniorki. Ponadto jest auto, do centrum miasta 2 km.

Plan dnia: 7:30 - pobudka; 8:00 - 8:30 - śniadanie; później podopieczna drzemie; 12:00 - obiad; 12:30 - 14:30 - przerwa dla opiekunki, seniorka leży albo zajmuje się sobą, respektuje przerwę; 14:30 - 15:00 - kawa i ciasto; Jeśli jest ładna pogoda, opiekunka idzie z seniorką na długi spacer, ewentualnie grają w gry planszowe; 18:00 - kolacja; 19:00 - seniorka sama przygotowuje się do spania i o tej godzinie zazwyczaj już leży w łóżku i ogląda telewizję, gasi sama, ale trzeba sprawdzić czy na pewno wyłączyła telewizor.

Warunki mieszkalne: Dom na wsi. Do dyspozycji pokój z Internetem i TV oraz własna łazienka.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pani (83 lata, 60 kg) poruszającej się na wózku, chorującej na demencję, inkontynencję i schorzenia układu sercowo-krążeniowego. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1940 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom na wsi. Do dyspozycji pokój z Internetem i TV oraz własna łazienka.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek