Opiekunki Niemcy - 1780 euro netto/m-c, 22765 Hamburg

1780 euro netto/m-c Nr: EL1117
  • calendar Wyjazd: 18.04.2023
    pracy:
    Hamburg
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Poszukujemy opiekunki do Pani (93 lata, 49 kg) poruszającej się za pomocą rolatora i chorującej na demencję, cukrzycę, problemy sercowo-krążeniowe i inkontynencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu.

Seniorka śpi w pokoju z córką. Lubi pospać, są dni, w których wstaje 10.00-11.00. Obiad jest zawsze o 14.00. Po obiedzie seniorka czasami idzie spać. Córka z podopieczną kawę piją ok. 16.00-17.00. W domu nie je się słodyczy ze względu na cukrzycę, ale dla opiekunki jest robiony wyjątek. Kolacja zazwyczaj jest ok. godz. 20.00. Córka kupuje tylko produkty BIO. Seniorka obawia się upadku, więc trzeba uważać na jej bezpieczeństwo.

Warunki mieszkalne: Dom w mieście. Do dyspozycji pokój z własną łazienką. Jest Internet i TV. Sklepy blisko.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Komunikatywny (mittelle)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pani (93 lata, 49 kg) poruszającej się za pomocą rolatora i chorującej na demencję, cukrzycę, problemy sercowo-krążeniowe i inkontynencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: Dom w mieście. Do dyspozycji pokój z własną łazienką. Jest Internet i TV. Sklepy blisko.
Dodatkowe informacje: W mieszkaniu mieszka córka podopiecznej.