Praca opieka Niemcy - Seniorka 91 lat, 47533 Kleve-Reichswalde

1710 euro netto/m-c Nr: WE1474
  • calendar Wyjazd: 02.10.2023
    pracy:
    Kleve-Reichswalde
    kontraktu:
    ok. 5 tygodni
    opieki:
    kobieta

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (91 lat, 55 kg). Podopieczna porusza się na wózku i choruje na inkontynencję, problemy sercowo-krążeniowe oraz artrozę. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Oferta z wynagrodzeniem 1710 euro netto/m-c.

Rodzina mieszka w odległości pięciu kilometrów, odwiedzają seniorkę regularnie. Opiekunka robi zakupy - jest rower do jej dyspozycji. Do podopiecznej codziennie, rano i wieczorem, przychodzą pielęgniarki. Pacjentka potrzebuje pomocy przy wstawaniu i chodzeniu do toalety. Na miejscu jest podnośnik. Preferowana opiekunka, nie opiekun. Podopieczna ma sprawny umysł, nie cierpi na demencję. Co dwa tygodnie do domu przychodzi sprzątaczka.

Warunki mieszkaniowe: Dom na wsi. Opiekunka ma do dyspozycji pokój. Jest własna łazienka. Jest Internet i TV.

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (91 lat, 55 kg). Podopieczna porusza się na wózku i choruje na inkontynencję, problemy sercowo-krążeniowe oraz artrozę. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Oferta z wynagrodzeniem 1710 euro netto/m-c.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie