Praca opiekunka Niemcy - 1670 euro netto/m-c, 79108 Freiburg-Zähringen

1670 euro netto/m-c Nr: FR7327
  • calendar Wyjazd: 25.09.2023
    pracy:
    Freiburg-Zähringen
    kontraktu:
    ok. 6-8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana (63 lat, 80 kg). Podopieczny porusza się na wózku. Senior choruje na problemy sercowo-krążeniowe i astmę. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1670 euro netto miesięcznie.

Na zleceniu nie wolno palić. Do podopiecznego przychodzą pielęgniarki, które zakładają pończochy uciskowe. Senior to bardzo sympatyczna osoba. Lubi późno (ok. północy) chodzić spać. Kładzie się samodzielnie. Po kolacji opiekunka ma czas dla siebie. Rodzina odwiedza seniora raz w tygodniu.

Plan dnia: 9:00 śniadanie, 14:00 obiad, 17:00 kawa, 19:00 kolacja.

Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie w mieście. Pokój do dyspozycji opiekunki. Łazienka jest wspólna. Osobne WC. Jest Internet.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (fliessend)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana (63 lat, 80 kg). Podopieczny porusza się na wózku. Senior choruje na problemy sercowo-krążeniowe i astmę. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1670 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Inne osoby w gospodarstwie: Nie