Praca opiekunki w Niemczech - 87-letni pan z demencją, 25548 Kellinghusen

1870 euro netto/m-c Nr: WS2044
  • calendar Wyjazd: 14.04.2023
    pracy:
    Kellinghusen
    kontraktu:
    około 8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1870 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 87 lat, waży 80 kg, porusza się przy pomocy rolatorka i choruje na demencję oraz inkontynencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Rodzina mieszka w pobliżu, opiekunka robi zakupy. Senior bierze leki na ciśnienie krwi. Prysznic jest przystosowany dla osób mających problemy z mobilnością. Uchwyty są wszędzie. Łóżko jest elektryczne. Pobudka około godz. 8.00, potem jest prysznic i śniadanie. W południe około 13:00 senior robi sobie drzemkę. Pacjent lubi wybierać się na spacery, opiekunka powinna mu wtedy towarzyszyć. Najpóźniej o 22:00 senior udaje się do łóżka. Pomoc domowa przychodzi raz w tygodniu.

Warunki mieszkalne: dom, wioska, 2 pokoje, osobna łazienka i wc, internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1870 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 87 lat, waży 80 kg, porusza się przy pomocy rolatorka i choruje na demencję oraz inkontynencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Klasa niepełnosprawności: 3
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: dom, wioska, 2 pokoje, osobna łazienka i wc, internet