SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca opiekunki w Niemczech - Piętro do dyspozycji opiekunki, 74172 Neckarsulm

1830 euro netto/m-c Nr: HB8133
  • calendar Wyjazd: 05.08.2023
  • Miejsce
    pracy:
    Neckarsulm
  • Długość
    kontraktu:
    ok. 6-8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Rodzina z Neckarsulm poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1830 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 93 lata, waży 56 kg, porusza się samodzielnie i choruje na artrozę, demencję i problemy sercowo-krążeniowe. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu, zakupy.

Syn mieszka w miejscowości obok, odwiedza seniorkę raz w tygodniu i robi zakupy. Można palić na zewnątrz. Trzeba uważać na podopieczną, by nie upadła. Pacjentce zdarzają się zawroty głowy, nie może zostawać sama. Seniorka nosi aparat słuchowy, bez niego nic nie słyszy.

Warunki mieszkalne: Dom na wsi. Piętro do dyspozycji opiekunki. Jest własna łazienka. Jest Internet i TV.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Rodzina z Neckarsulm poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1830 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 93 lata, waży 56 kg, porusza się samodzielnie i choruje na artrozę, demencję i problemy sercowo-krążeniowe. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu, zakupy.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom na wsi. Piętro do dyspozycji opiekunki. Jest własna łazienka. Jest Internet i TV.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek