Wyjazdy Niemcy opieka - senior poruszający się samodzielnie, 83512 Wasserburg A. Inn

1760 euro netto/m-c Nr: CG9427
  • calendar Wyjazd: 16.06.2023
    pracy:
    83512
    kontraktu:
    około 6-8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1760 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 79 lat, waży 65 kg, porusza się samodzielnie, choruje na demencję, Parkinsona i inkontynencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu, zakupy.

Opiekunka powinna mieć doświadczenie w opiece nad osobami z demencją, mieć więcej niż 45 lat i lubić psy. Do opieki jest senior poruszający się samodzielnie. Senior wymaga pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu, myje się samodzielnie, ale trzeba asystować. Podopiecznego nie trzeba dźwigać, ale wymaga asekuracji i podtrzymania przy wstawaniu. Pacjent korzysta z toalety samodzielnie, nosi także pieluchomajtki i wymaga pomocy przy ich zmianie. Podopieczny mieszka z samodzielną żoną. Zakupy robi żona, opiekunka idzie do sklepu tylko jeśli czegoś zabraknie, do sklepu jest kilka kroków.

Warunki mieszkaniowe: Małżeństwo mieszka w dużym domu w ładnej miejscowości, opiekunka ma swój pokój, łazienka jest wspólna. Jest rower.

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1760 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 79 lat, waży 65 kg, porusza się samodzielnie, choruje na demencję, Parkinsona i inkontynencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu, zakupy.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: Dom w mieście. Do dyspozycji pokój z Internetem. Jest własna łazienka.
Dodatkowe informacje: W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego.