SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Opieka dla seniorów w Polsce

20 lat doświadczenia w opiece seniorów

Grupa Veritas rozszerza swoją działalność w zakresie opieki nad osobami starszymi. Z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej. Nie zawsze możliwym jest, aby bliscy byli przy seniorze przez cały czas, w ciągu dnia. Kiedy potrzebna jest pomoc przy podstawowych czynnościach takich jak: jedzenie, korzystanie z toalety, higiena ciała czy codzienne dotrzymywanie towarzystwa – potrzebna jest dyspozycyjna i wykwalifikowana osoba.

Zapewniamy opiekę w najlepszym standardzie

Dotychczas odpowiedzią na takie problemy był ośrodek pobytu stałego dla osób starszych. Jednak schorzenia przewlekłe czy tymczasowe, podeszły wiek czy problemy z mobilnością nie muszą oznaczać opuszczenia swojego domu. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi grupa Veritas, która zatrudnia ponad 1,5 tys. doświadczonych opiekunek osób starszych. Od teraz wraz z Opieką Veritas możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Opieka z Kartą Seniora

Miło nam poinformować Państwa, że jesteśmy w drużynie KARTY SENIORA! Z kartą możecie otrzymać od nas zniżkę 5% na opiekę nad seniorem w Polsce, wystarczy zgłosić ten fakt przy podpisywaniu umowy. Posiadacze karty mogą liczyć na wiele atrakcyjnych zniżek, a jej wyrobienie jest bezpłatne. Więcej o Opieka Grupa Veritas na stronie Partnera.
Tutaj znajdziecie informacje jak wyrobić Kartę Seniora.

 

Nasza oferta skierowana jest do polskich rodzin, które potrzebują wykwalifikowanej opieki do pobytu z seniorem w trakcie dnia lub w wybranych godzinach. Nasza pomoc może mieć charakter kompleksowy, ale również zostanie dopasowana do indywidualnych potrzeb rodziny i podopiecznego. Nasze opiekunki są wykwalifikowane w towarzyszeniu seniorom w codziennych czynnościach – załatwianiu spraw osobistych, organizacji czasu w ciągu dnia i aktywności w wolnych chwilach.

Alicja Kowalska - Konsultantka

Panie, które zajmują się seniorami, mają doświadczenie, są pełne ciepła i troski wobec starszych. Nasza firma oferuje konkurencyjne stawki oraz dopasowanie do Państwa potrzeb odpowiedniego personelu.

Troskliwa opieka o Twoich bliskich

1. Zgłoszenie

1. Zgłoszenie

2. Rozmowa z konsultantem

2. Rozmowa z konsultantem

3. Dopasowanie oferty  do potrzeb

3. Dopasowanie oferty do potrzeb

4. Podpisanie  umowy

4. Podpisanie umowy