SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 535 228 007

Pogotowie językowe

Połącz się z Pogotowiem Językowym przez Whatsapp

Masz problem z językiem niemieckim?

Od początku istnienia naszej firmy wspieramy osoby, które decydują się na współpracę z nami! Dlatego uruchomiliśmy Pogotowie Językowe dla opiekunek będących na zleceniu.

Umiejętność porozumiewania się w języku podopiecznego jest bardzo istotna, stąd konieczność znajomości niemieckiego w pracy z osobami starszymi w Niemczech. Jednak nawet doskonała znajomość niemieckiego nie zawsze pomaga w takiej pracy. Podopieczni często mówią niewyraźnie lub osoby, z którymi mamy do czynienia posługują się dialektem. Stworzyliśmy jednak dodatkowe wsparcie w takich sytuacjach.

Skorzystaj z naszej pomocy!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych opiekunek, uruchomiliśmy POGOTOWIE JĘZYKOWE. Każda opiekunka, która ma problem związany z językiem niemieckim może się z nami skontaktować. Jeśli zatem przebywasz na zleceniu i napotkałaś na trudności związane z barierą językową możesz liczyć na nasz pomoc.

Może się zdarzyć, że masz problem z porozumieniem się podczas zlecenia z podopiecznym lub jego rodziną. Nie zniechęcaj się, ponieważ wystarczy, że napiszesz do nas lub nagrasz nam wiadomość głosową, a my Ci pomożemy.

Jak skorzystać z pomocy? 

Aby skontaktować się z Pogotowiem Językowym, należy napisać lub nagrać wiadomość głosową poprzez aplikację Whatsapp.

Profil pogotowia językowego znajdą Państwo pod numerem – 0048 532 088 433.

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 do 17:00!