SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 535 228 007

Premie Wakacyjne

premia wakacyjna

W okresie wakacyjnym pojawia się dużo więcej ofert pracy, związanych z opieką senioralną w Niemczech. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zarówno niemieckie rodziny jak i opiekunki chcą skorzystać z możliwości wyjazdu. Dlatego też, przygotowaliśmy specjalną ofertę premii wakacyjnych – która dotyczy dłuższych pobytów na zleceniach oraz poleceń osób chętnych do pracy.

Jeśli szukasz pracy w wakacje, zdecyduj się na wyjazd z naszą firmą! Nie tylko podszkolisz język, ale otrzymasz dodatkowe bonusy. Praca w opiece daje wiele możliwości, a przy okazji możesz otrzymać dodatkowe pieniądze, nagrody oraz odwiedzić nowe miejsca!

bonusy wakacyjne

Premia wakacyjna:

W okresie wakacyjnym od 1.07 do 31.08 – każda opiekunka, otrzymujesz 2 euro dodatkowo za każdy dzień pobytu na zleceniu. Nie ważne kiedy wyjeżdża, istotne jest to, aby pobyt trwał równo, bądź dłużej niż 10 tygodni.

Na przykład, jeśli opiekunka pracująca z nami: 

  • przebywa na zleceniu od 16 marca i zostaje do 18 września – oznacza to, że przebywa w pracy dłużej niż 10 tygodni i otrzymuje za każdy dzień wakacyjny 2 euro dodatkowo, czyli łącznie 124 euro więcej. 
  • wyjechała 15 lipca i została do grudnia  (czyli w sumie ponad 10 tygodni). To w okresie wakacyjnym pracowała 47 dni i otrzymuje dodatkowo 94 euro.

 

Pozostałe premie i bonusy związane z okresem wakacji:

premie na wakacje

Bonus za przedłużenie pobytu

Premia ta dotyczy wszystkich opiekunek, które są obecnie na zleceniu i mają zaplanowany powrót do Polski maksymalnie do 31.07. W momencie kiedy przedłużają swój pobyt, otrzymują wakacyjny bonus. Ile dodatkowo mogą otrzymać:

  • pobyt przedłużony o równy miesiąc  – 50 euro
  • pobyt przedłużony o pełne 2 miesiące  100 euro

Przy czym, każda zainteresowana osoba powinna, potwierdzić decyzję o przedłużeniu pobytu najpóźniej do końca czerwca. Tego typu premiowanie może zostać przedłużone, w zależności od aktywności i zainteresowania – informacje będą aktualizowane na bieżąco.

Polecenia

Istnieje możliwość otrzymania specjalnych nagród za polecanie osób chętnych do pracy:

  • poleć 2 opiekunki, które wyjadą od 1.07 do 31.08 dostaniesz zegarek.
  • poleć 4 opiekunki w tym czasie dostaniesz małe agd, przy czym należy pamiętać, że polecenia całoroczne łączą się (co oznacza, że wakacyjne zostają połączone z pozostałymi, więcej szczegółów na temat poleceń można znaleźć na stronie – konkurs „polecaj i wygrywaj”)

Bardzo istotne jest to, aby każda polecona osoba powołała się na opiekunkę, która ją poleca i podała jej imię i nazwisko. Tylko w ten sposób będziemy mogli policzyć liczbę zrealizowanych poleceń!

premie w wakacje

Wszystkie BONUSY mogą zostać połączone!

Każda opiekunka powinna wiedzieć, że wszystkie powyższe bonusy łączą się, co oznacza, że można skorzystać z kilku a nich. 

Dodatkowo wszystkie osoby, które przedłużą zlecenia do końca roku otrzymają telewizor lub bon do sklepu Biedronka.